Expozice
IX. ročník veletrhu
fotografie
19. - 24. dubna 2016
Kafkův dům, Praha

PRAGUE PHOTO 2016

1.   Artinbox Gallery 
2.   Artpit
3.   Centro Sperimentale di Fotografia, IT
4.   Czech Press Photo
5.   Galerie Dolmen  
6.   Galerie Gambit 
7.   Galerie umění pro děti 
8.   IndigoSpace
9.   Vintage Photography
10. Projekt Assem Alsabban, SA
11. Projekt Magdaléna Bláhová
12. Projekt Antonio Cossa
13. Projekt Robert Carrithers
14. Projekt Pavel Čáp
15. Projekt Cristian del Risco
16. Projekt Jiří a Jiřina Hanke
17. Projekt Alexandre Katsapov
18. Projekt Šimon Vejvačinský
19. Projekt Pavel Wellner
20. The Chemistry Gallery

21. Institut tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě 
22. Univerzita J. E. Purkyně Ústí n/Labem – Fakulta umění a designu
23  Fakulta designu a umění L. Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
24. Střední škola grafická a Vyšší odborná škola grafická v Praze
25. Michael – Vyšší odborná škola umělecké a reklamní tvorby a
      Střední škola umělecké a reklamní tvorby
26. Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy Orange Factory
27. Pražská fotografická škola
28. Dot or Not
29. Dita Pepe

 


Artinbox Gallery
Alexander Hammid



Artinbox Gallery
Jan Lukas



Artinbox Gallery
Jan Svoboda



Artinbox Gallery
Stanislav Tůma



Artinbox Gallery
Hella Hammid



Artpit
Barbora Bálková



Artpit
Linda Čihařová



Artpit
Jan Rasch



Centro Sperimentale di Fotografia
Luisa Briganti



Centro Sperimentale di Fotografia
Luisa Briganti



Centro Sperimentale di Fotografia
Luisa Briganti



Centro Sperimentale di Fotografia
Gaia Adducchio



Centro Sperimentale di Fotografia
Gaia Adducchio



CZECH PRESS PHOTO
Petr Josek (Reuters)



CZECH PHOTO CENTRE
Galerie



CZECH PHOTO CENTRE
Alexandra Boulat



Galerie a aukční síň DOLMEN
Tereza z Davle



Galerie a aukční síň DOLMEN
Petr Jedinák



Galerie a aukční síň DOLMEN
René Sýkora



Galerie Gambit
Josef Hník



Galerie Gambit
Vladimir Birgus



Galerie Gambit
Vladimir Birgus



Galerie Gambit
Jiří Stach



Galerie Gambit
Gabina



Indigo Space
Patrik Borecký a Tomáš Brabec



Indigo Space
Patrik Borecký a Tomáš Brabec



Indigo Space
Patrik Borecký a Tomáš Brabec



Vintage Photography
Tomáš Paulus



Vintage Photography
Tomáš Paulus



Vintage Photography
Tomáš Paulus



Projekt Assem Alsabban


Projekt Assem Alsabban


Projekt Assem Alsabban


Projekt Cristian del Risco


Projekt Magdalena Bláhová


Projekt Magdalena Bláhová


Projekt Magdalena Bláhová


Projekt Robert Carrithers
Marcia Resnick



Projekt Robert Carrithers
Julia Murakami



Projekt Robert Carrithers
Susu Shrai



Projekt Robert Carrithers
Miron Zownir



Projekt Antonio Cossa


Projekt Antonio Cossa


Projekt Antonio Cossa


Projekt Pavel Wellner


Projekt Pavel Čáp


Projekt Pavel Čáp


Projekt Pavel Čáp


Projekt Jiří Hanke Jiřina Hankeová
Jiřina Hankeová



Projekt Jiří Hanke Jiřina Hankeová
Jiřina Hankeová



Projekt Jiří Hanke Jiřina Hankeová
Jiří Hanke



Projekt Alexandre Katsapov


Projekt Alexandre Katsapov


Projekt Alexandre Katsapov


Projekt Alexandre Katsapov


Projekt Alexandre Katsapov


Projekt Šimon Vejvančický


Projekt Šimon Vejvančický


Projekt Šimon Vejvančický


The Chemistry Gallery
Bet Orten



The Chemistry Gallery
Bet Orten



The Chemistry Gallery
Bet Orten



Institut tvůrčí fotografie, FPF Slezské univerzity v Opavě
Hana Connor



Institut tvůrčí fotografie, FPF Slezské univerzity v Opavě
Petra Vlčková



Institut tvůrčí fotografie, FPF Slezské univerzity v Opavě
Michaela Spurná



Institut tvůrčí fotografie, FPF Slezské univerzity v Opavě
Vladimíra Židková



Institut tvůrčí fotografie, FPF Slezské univerzity v Opavě
Peter Korček



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Fakulta umění a designu
Jiří Dvořák



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Fakulta umění a designu
Adam Pavlíček



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Fakulta umění a designu
Radek Timoftej



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Fakulta umění a designu
Tereza Vlasáková



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Fakulta umění a designu
Kristýna Voců



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Fakulta umění a designu
Martin Vočadlo



Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem Fakulta umění a designu
Martin Vočadlo



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
Sergey Lelyukh



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
Martina Havlová



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
Martina Havlová



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
Martina Havlová



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
Darya Cherna Dzihilevich



Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni
Martin Šnajdr



Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy ORANGE FACTORY
Kolektivní práce studentů 2. ročníku



Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy ORANGE FACTORY
Ekaterina Vasenko



Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy ORANGE FACTORY
Tereza Kožíšková



Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy ORANGE FACTORY
Faustýna Kuklová



Soukromá vyšší odborná škola umění a reklamy ORANGE FACTORY
Karolína Kadlčáková



MICHAEL – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby
Marek Holoubek



MICHAEL – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby
Barbora Chmelová



MICHAEL – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby
Nicola Zörkler



MICHAEL – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby
Dominika Málková



MICHAEL – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby
Dominika Hrubá



MICHAEL – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby
Vojtěch Havlíček



MICHAEL – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby
Petr Hrabák



MICHAEL – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby
Olga Kalašová



MICHAEL – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby
Ivan Berta



PFŠ – Pražská fotografická škola s.r.o.
Jarmila Hluchá



PFŠ – Pražská fotografická škola s.r.o.
Kristina Ovečková



PFŠ – Pražská fotografická škola s.r.o.
Marketa Petrová



PFŠ – Pražská fotografická škola s.r.o.
Marta Zavadilová



PFŠ – Pražská fotografická škola s.r.o.
Michal Sochor



Střední škola grafická a Vyšší odborná škola grafická
Daniel Adamec



Střední škola grafická a Vyšší odborná škola grafická
Martin Faltejsek



Střední škola grafická a Vyšší odborná škola grafická
Nikola Nováková



Střední škola grafická a Vyšší odborná škola grafická
Kristýna Trpáková



Střední škola grafická a Vyšší odborná škola grafická
Jan Drochytka